Frigider maturare carne / Dry Aging - 595 mm - 98 litri - 1 ușă din sticlă fără ramă - oțel inoxidabil
Temperatură: +1°C până la + 25°C
SKU FRSV98E

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 10.889,89 RON
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Frigider maturare carne / Dry Aging - 595 mm - 98 litri - 1 ușă din sticlă fără ramă - oțel inoxidabil
Rate now
SKU FRSV98E
Temperatură: +1°C până la + 25°C
RRP 10.889,89 RON
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (2)
Description
Avantajele articolului
- Produsul este dotat cu un sistem de sterilizare cu raze UV. Ventilatorul intern asigură circulația aerului în întregul dulap, garantând astfel o dezinfectare completă și un plus de siguranță în timpul funcționării.
- Toate componentele care intră în contact cu alimentele sunt fabricate din oțel inoxidabil adecvat pentru uz alimentar și materiale ABS , ceea ce previne în mod eficient contaminarea și garantează o utilizare sigură.
- Aparatul este dotat cu un rezervor de apă pentru a susține manual umidificarea în cazul unei umidități scăzute a aerului. Astfel, umiditatea dorită a aerului este atinsă rapid și menținută la un nivel stabil.
- Pierdere foarte mică în greutate în timpul maturării.
Design
- Dulap de maturare pentru carne medie
- Soluție ideală pentru uz profesional
- Temperatură și umiditate reglabile individual pentru utilizare universală.
- Ușă blocabilă
- Controlerul său digital de înaltă preciziegarantează o temperatură optimă și o siguranțădepozitare sigură a alimentelor.
- Afișarea digitală și precisă a umidității.
- Performanță înaltă cu consum redus de energie (eco-friendly)
Calitate
- Material exterior: oțel inoxidabil
- Material interior: plastic ABS
- Ușă cu geam termopan LOW-E
Conținutul livrării
- 1 Suspensii
- Rafturi 1
- 3 cârlige pentru carne
- 1 Solniță
Technical data
Dimensiuni
| Lățime | 595 mm |
|---|---|
| Adâncime | 570 mm |
| Înălțime | 820 mm |
Dimensiunile grătarului
| Lățime | 504 mm |
|---|---|
| Adâncime | 410 mm |
Detalii
| Material | plastic ABS, Tablă de oțel |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Capacitate | 98 l |
| Operațiune | Digital |
| Umiditate | 60% la 85% |
| Volumul de funcționare | 42 dB |
| Uși | {x} bucăți |
| Tipul de ușă | Ușă (uși) cu balamale din sticlă |
| Iluminat | LED |
Răcire
| Temperatura | 1 °C ~ 25 °C |
|---|---|
| Factorul de răcire | Circulația aerului |
| Agent de răcire | R600a / 0,04 kg |
| Clasa climei | 4 |
Cerințe de alimentare
| Mod de funcționare | Electricitate |
|---|---|
| Putere | 110 Watt |
| Tensiune | 230V |
| Faza (n) | 1N/PE |
| Frecvență | 50 Hz |
Livrare
| Metoda de expediere | Expediere de mărfuri |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 70 kg |
| Greutate netă | 52 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 10.889,89 €*












