Duș prespălare cu 2 orificii - pentru apă rece și caldă - cu duș pre‑spălare, pistol de pulverizare & furtun flexibil - 1200 mm
Apă rece și caldă
SKU GM251

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 1.853,89 RON
Duș prespălare cu 2 orificii - pentru apă rece și caldă - cu duș pre‑spălare, pistol de pulverizare & furtun flexibil - 1200 mm
SKU GM251
Apă rece și caldă
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 1.853,89 RON
Accesorii (4)
Descriere
Atenție
- Nu poate fi utilizat cu un încălzitor de joasă presiune.
Design
- Duș de vase cu două găuri cu extensie pentru a ridica robinetul mixer
- 2 Supape de amestecare
- Produs de calitate din producția europeană
- Design italian
- Instalare ușoară
Calitate
- Fabricat din metal cromat
- Izvor stabil și flexibil
- Mâner din plastic în formă ergonomică
- Foarte rezistent și durabil
Conexiune
- Conectare la apă: 1/2"
- Racord la chiuvetă:27 mm
Dimensiuni
- Dimensiuni externe L x A x Î: : 210 mm x 540 mm x 1.340 mm
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 210 mm |
|---|---|
| Adâncime | 540 mm |
| Înălțime | 1.340 mm |
Detalii
| Conectarea la apă | 1/2" inch |
|---|---|
| Furtun de duș de mână | 1.200 mm |
| Fester Lochabstand | 155 mm |
| Conexiune la chiuvetă | 27 mm |
| Gama de debite | 12 L/min |
Livrare
| Livrat ca | Nu este montat |
|---|---|
| Metoda de expediere | Pachet |
| Greutate brută | 7,08 kg |
| Greutate netă | 6,27 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 2.735,46 €*






