Dulap frigorific profesional din inox PREMIUM - GN 1/1 - 600 l - -2/+8 °C - cu 1 ușă - răcire ventilată; agent R290; iluminare LED; dezghețare automată
Temperatura: -2 ~ +8 °C
SKU KND700

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 10.686,68 RON
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Dulap frigorific profesional din inox PREMIUM - GN 1/1 - 600 l - -2/+8 °C - cu 1 ușă - răcire ventilată; agent R290; iluminare LED; dezghețare automată
SKU KND700
Temperatura: -2 ~ +8 °C
RRP 10.686,68 RON
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Spare Parts (2)
Description
Avantajele articolului
- Frigiderul este ideal pentru camerele cu tavane joase, deoarece compresorul este situat în partea de jos a aparatului și, prin urmare, este suficientă o distanță mică până la tavan.
- O valoare COP (eficiență) ridicată a senzorului compresorului și un ciclu de dezghețare optimizat asigură funcționarea cu economie de energie
- Uși cu închidere automată care pot sta liber la un unghi de 45°
- Ecologic datorită izolației din poliuretan cu o densitate de economisire a energiei de 60 kg/m³
Design
- Soluție ideală pentru uz profesional
- Volum brut: 600 l
- Usi complete din otel inoxidabil
- Carcasă exterioară și interioară din oțel inoxidabil
- Picioare din oțel inoxidabil reglabile pe înălțime
- Termostatul digital controlat
- Răcire puternică și constantă
- Operație cu zgomot redus
- Capacitate mare de stocare
- Numeroase tipuri de depozitare
- cu iluminare interioară cu LED-uri
Calitate
- Corpul este fabricat din oțel inoxidabil de înaltă calitate a AISI 430.
- Ușa este echipată cu o garnitură magnetică și cu un mecanism ușor de închidere a ușii pentru o manipulare sigură
- Interior din Oțel inoxidabil AISI 430
- Izolație din poliuretan 60 mm de înaltă calitate și prietenoasă cu ozonul
- Picioare din oțel inoxidabil
Recomandarea noastră
- Modulul de control nr. WMKEV (Wifi) sau BMKEV (Bluetooth)
- Gata cu înregistrările manuale ale temperaturii și ușurarea personalului prin monitorizarea perfectă a temperaturii
- Documentarea automată a temperaturii zilnice pentru autoritatea de control al alimentelor (HACCP)
Răcire
- Motor extrem de puternic
Compartimente de răcire
- 4 Lot de depozit
- 1 compartiment de răcire cu 1 uși
Conținutul livrării
- 4 Suport pentru suspendare
- 4 Pereche de șine glisante
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Technical data
Dimensiuni externe
| Lățime | 700 mm |
|---|---|
| Adâncime | 743 mm |
| Înălțime | 2.168 mm |
Dimensiuni interioare
| Lățime | 580 mm |
|---|---|
| Adâncime | 575 mm |
| Înălțime | 1.512 mm |
Detalii
| Rafturi de depozitare | 4 bucăți |
|---|---|
| Volum brut | 700 l |
| Tipul de ușă | Ușă solidă |
Răcire
| Temperatura | -2 °C la 8 °C |
|---|---|
| Factorul de răcire | Circulația aerului |
| Dezghețarea | Automată |
| Agent de răcire | R290 / 0,10 kg |
Cerințe de alimentare
| Mod de funcționare | Electricitate |
|---|---|
| Putere | 208 Watt |
| Tensiune | 230V |
| Faza (n) | 1N/PE |
| Frecvență | 50 Hz |
Livrare
| Metoda de expediere | Expediere de mărfuri |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 140 kg |
| Greutate netă | 95 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 10.686,68 €*


















