Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm
Adâncimea de instalare: 700mm
SKU WSK167A

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
RRP 7.117,49 RON
Livrare gratuită**
Cantitate:
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 4.792,92 RON
Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm
Evalueaza acum
SKU WSK167A
Adâncimea de instalare: 700mm
RRP 7.117,49 RON
Livrare gratuită**
Cantitate:
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 4.792,92 RON
Accesorii (6)
Descriere
Avantajul produsului
- Distribuție optimă a căldurii
Design
- Versiunea PREMIUM
- Elementele de încălzire laterale asigură o încălzire rapidă și eficientă
- Control automat al temperaturii
- Circulație optimizată a aerului pentru o temperatură mai uniformă în interior
- Suprafață de lucru cu suport
- Colțuri rotunjite pentru curățare ușoară
- Picioare din oțel inoxidabil reglabile pe înălțime
Calitate
- Din Oțel inoxidabil AISI 304 de înaltă calitate
Conținutul livrării
- podea falsă
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 1.600 mm |
|---|---|
| Adâncime | 700 mm |
| Înălțime | 970 mm |
Detalii
| Operațiune | Digital |
|---|---|
| Uși | {x} bucăți |
| Tipul de ușă | Ușă glisantă |
| Interval de temperatura | 30 °C bis 85 °C |
| Capacitate | 365 l |
| Grosimea oțelului inoxidabil | 0,80 mm |
| Capacitate | până la 400 kg |
Cerințe de alimentare
| Conexiune | Electricitate |
|---|---|
| Putere | 2 kW |
| Tensiune | 220 - 240 Volt |
| Faza (n) | 1N/PE |
| Frecvență | 50 Hz |
Livrare
| Metoda de expediere | Expediere de mărfuri |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 120 kg |
| Greutate netă | 100 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 7.117,49 €*

![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/22772c21-42ad-413f-bfcc-4da1478ef88f/JPG/WSK166A_1.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/0e558e45-d46c-4dc5-98a2-e4471c44cf01/JPG/WSK167A_0.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/bba721bf-ba69-4ddc-9d97-82f4b93d365d/JPG/WSK166A_2.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/483e4ce9-0dca-423f-b3ac-abb3bb18a960/JPG/WSK166A_3.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/13aa5a39-fa87-4061-9645-32bdadd02540/JPG/WSK166A_4.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/09f5686c-0619-448d-8934-1d7686b935bf/JPG/WDK_WSK_WSKA_Detail_display.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/eaf6dc0c-fbf1-427c-8ace-eaea2fa62352/JPG/WDK_WSK_WSKA_Detail_handle.jpg)
![Dulap cald pentru menținerea alimentelor PREMIUM - 2 kW - cu uși glisante [ & 1 rafturi] - 1600x700x970 mm](https://ggm.bynder.com/asset/7adf5f39-d2a9-4246-9ae3-3cc615c41809/JPG/WDK_WSK_WSKA_Detail_inside.jpg)

