Dozator prosoape din hârtie - pentru 800 prosoape - din oțel inoxidabil - negru
Pentru montare pe perete
SKU PSPD8S

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 272,76 RON
Dozator prosoape din hârtie - pentru 800 prosoape - din oțel inoxidabil - negru
SKU PSPD8S
Pentru montare pe perete
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 272,76 RON
Accesorii (9)
Descriere
Design
- Distribuitor de hârtie
- Oferă spațiu pentru până la 800 Prosoape de hârtie pliabile
- Cu fereastra de inspecție pentru verificarea nivelului de umplere
- Pentru montare pe perete
- Este universal aplicabil
- Elegant, modern și nemuritor
Calitate
- Fabricat din oțel inoxidabil Oţel inoxidabil
Conținutul livrării
- Prosoapele de hârtie nu sunt incluse
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 270 mm |
|---|---|
| Adâncime | 120 mm |
| Înălțime | 330 mm |
Detalii
| Pentru până la | 800 Prosoape de hârtie pliabile |
|---|---|
| Tip de pliere | V-fold |
| Culoare | Negru |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 1,82 kg |
| Greutate netă | 2,50 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 328,21 €*










