Cărucior pentru tăvi – pentru 30 de tăvi GN 1/1 – cu roți silențioase
Cu panouri din lemn
SKU TWH1511

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
RRP 3.537,88 RON
Livrare gratuită**
Cantitate:
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 2.176,31 RON
Cărucior pentru tăvi – pentru 30 de tăvi GN 1/1 – cu roți silențioase
SKU TWH1511
Cu panouri din lemn
RRP 3.537,88 RON
Livrare gratuită**
Cantitate:
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 2.176,31 RON
Accesorii (5)
Descriere
Design
- Cărucior închis cu tavă dublă cu aspect din lemn
- Perfect pentru ex. Restaurante și hoteluri
- Pentru 30 Tăvi GN 1/1
- 4 Role cu frânele 2
- Rulare ușoară și silențioasă datorită roților din cauciuc
Calitate
- Fabricat din Oţel inoxidabil de înaltă calitate
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 740 mm |
|---|---|
| Adâncime | 550 mm |
| Înălțime | 1.700 mm |
Detalii
| Material | Oţel inoxidabil |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Numărul de inserții | 30 |
| Numar de role | 4 |
| Măsurarea compartimentului | GN 1/1 |
Livrare
| Metoda de expediere | Expediere de mărfuri |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 48,80 kg |
| Greutate netă | 44,40 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 3.537,88 €*















