DEMEYERE | APOLLO 7 - bază plată wok -Ø 360mm - oțel inoxidabil
Potrivit pentru inducție
SKU 1005155

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 1.457,06 RON
DEMEYERE | APOLLO 7 - bază plată wok -Ø 360mm - oțel inoxidabil
SKU 1005155
Potrivit pentru inducție
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 1.457,06 RON
Accesorii (13)
Descriere
Wok de înaltă calitate cu fund plat din oțel inoxidabil
Acest wok din seria APOLLO 7 impresionează prin oțel inoxidabil robust 18/10, care asigură o durată lungă de viață și o curățare ușoară. Cu un diametru de 360 mm, oferă suficient spațiu pentru prăjirea și rumenirea delicată. Fundul plat permite o distribuție optimă a căldurii și asigură o gătire eficientă. Datorită mânerelor stabile și cozii lungi, wok-ul se manevrează ușor și facilitează întoarcerea preparatelor.Utilizare versatilă pe toate tipurile de plite
Wok-ul este compatibil cu toate tipurile uzuale de plite, inclusiv electrice, pe gaz, cu sticlă ceramică și inducție. Astfel, este ideal pentru utilizarea profesională în gastronomie sau pentru bucătari ambițioși în bucătăriile industriale. Este perfect pentru rumenirea rapidă a legumelor, cărnii sau preparatelor asiatice și poate fi folosit și pentru fierberea delicată. Combinația dintre suprafața mare și fundul plat îl transformă într-un ajutor versatil în orice bucătărie.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 360 mm |
|---|---|
| Adâncime | 655 mm |
| Inaltime | 120 mm |
| 360 mm | |
| 130 mm |
Detalii
| Culoare | Argintiu |
|---|---|
| Capacitate | 8,50 l |
| Capac inclus | Nu |
| Material produs | Oțel inoxidabil 18/10 |
| Potrivit pentru | Electrice, Gaz, Sticlă-ceramică, Inducție |
| Suprafață/finisare | Silvinox® |
| Tip de prindere | Mâner de băț |
| Număr de mânere | 1 |
| Tehnologia podelelor | 7 Ply |
Livrare
| Greutate brută | 2,20 kg |
|---|---|
| Greutate netă | 1,65 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >















