(6 bucăți) Markere cu cretă, set de 2 – Ø 10 mm, înălțime: 130 mm
Culoare: alb
SKU 71490#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 328,56 RON
(6 bucăți) Markere cu cretă, set de 2 – Ø 10 mm, înălțime: 130 mm
Evalueaza acum
SKU 71490#6
Culoare: alb
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 328,56 RON
Accesorii (6)
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 10 mm |
|---|---|
| Adâncime | 130 mm |
| Inaltime | 10 mm |
Detalii
| Setați cantitatea | 12 Stk. |
|---|
Caracteristici
| Material produs | Polipropilenă |
|---|---|
| Culoare | Alb |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,04 kg |
| Greutate netă | 0,02 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 375,10 €*





