(6 bucăți) Farfurie - FRIDA - Melamină - 2,65 litri - dreptunghiulară - Negru
Înălțime: 75mm
SKU 84562#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 681,99 RON
(6 bucăți) Farfurie - FRIDA - Melamină - 2,65 litri - dreptunghiulară - Negru
Evalueaza acum
SKU 84562#6
Înălțime: 75mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 681,99 RON
Accesorii (8)
Descriere
Boluri practice şi elegante din melamină
Aceste boluri din seria FRIDA impresionează prin materialul robust din melamină, care asigură o durabilitate ridicată şi rezistenţă la şocuri. Cu o capacitate de 2,65 litri, oferă spaţiu suficient pentru diverse preparate. Designul pătrat, în negru elegant, conferă bolului un aspect modern, care se integrează armonios în diferite concepte de masă. În plus, bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spaţiu.Utilizări versatile şi manipulare uşoară
Bolurile sunt ideale pentru utilizarea zilnică în gastronomie sau în bucătării mari, deoarece sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce permite o curăţare rapidă şi igienică. Sunt perfecte pentru servirea salatelor, garniturilor sau deserturilor. Datorită materialului rezistent din melamină, sunt potrivite şi pentru utilizarea profesională, deoarece rezistă la zgârieturi şi şocuri. Combinaţia dintre funcţionalitate şi design atractiv face ca aceste boluri să fie un ajutor indispensabil în activitatea zilnică gastronomică.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 250 mm |
|---|---|
| Adâncime | 250 mm |
| Înălțime | 75 mm |
Detalii
| Capacitate | 2,65 l |
|---|---|
| Material | Melamină |
| Forma | Pătrat |
| Culoare | Negru, bej |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,70 kg |
| Greutate netă | 0,70 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 943,05 €*






