(6 bucăți) Farfurie - FRIDA - Melamină - 0,1 litri - Ø 85 mm - Negru
Înălțime: 35mm
SKU 84931#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 266,56 RON
(6 bucăți) Farfurie - FRIDA - Melamină - 0,1 litri - Ø 85 mm - Negru
Evalueaza acum
SKU 84931#6
Înălțime: 35mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 266,56 RON
Accesorii (7)
Descriere
Boluri practice din melamină din seria FRIDA
Aceste boluri din melamină rezistentă impresionează prin durabilitatea lor și sunt ideale pentru utilizarea zilnică. Cu o capacitate de 0,1 litri și un diametru de 85 mm, sunt perfecte pentru porţii mici sau garnituri. Designul negru le conferă un aspect modern şi elegant. În plus, bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spaţiu.Utilizări versatile în gastronomie şi catering
Datorită compatibilităţii cu maşina de spălat vase, aceste boluri sunt deosebit de practice pentru utilizarea profesională, deoarece pot fi curăţate rapid şi igienic. Sunt ideale pentru prezentarea sosurilor, dip-urilor, gustărilor sau deserturilor mici. Combinaţia dintre funcţionalitate şi design atractiv le face o alegere ideală pentru restaurante, cafenele şi servicii de catering.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 85 mm |
|---|---|
| Adâncime | 85 mm |
| Înălțime | 35 mm |
Detalii
| Capacitate | 0,10 l |
|---|---|
| Material | Melamină |
| Culoare | Negru, bej |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,07 kg |
| Greutate netă | 0,07 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 270,89 €*






