(6 bucăți) Farfurie - ENAMEL LOOK - Melamină - 0,3 litri - Ø 130 mm - Alb
Înălțime: 65mm
SKU 84492#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 378,17 RON
(6 bucăți) Farfurie - ENAMEL LOOK - Melamină - 0,3 litri - Ø 130 mm - Alb
Evalueaza acum
SKU 84492#6
Înălțime: 65mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 378,17 RON
Accesorii (4)
Descriere
Boluri practice şi elegante în ASPECT EMAILAT
Aceste boluri în aspectul clasic EMAILAT impresionează prin materialul lor de înaltă calitate din melamină, care este deosebit de robust şi durabil. Cu o capacitate de 0,3 litri şi un diametru de 130 mm, oferă dimensiunea ideală pentru o varietate de utilizări. Datorită compatibilităţii cu maşina de spălat vase, sunt uşor de curăţat şi, prin urmare, perfecte pentru utilizarea zilnică. În plus, bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spaţiu.Utilizare versatilă pentru gastronomie şi catering
Aceste boluri sunt ideale pentru prezentarea garniturilor, deserturilor sau gustărilor mici. Prin designul lor atractiv în stil emailat, se integrează elegant în orice decor de masă şi sunt optime pentru utilizarea în restaurante, hoteluri sau la evenimente. Combinaţia dintre manevrabilitatea practică şi aspectul atrăgător le face un ajutor indispensabil în gastronomia profesională.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 130 mm |
|---|---|
| Adâncime | 130 mm |
| Înălțime | 65 mm |
Detalii
| Capacitate | 0,30 l |
|---|---|
| Material | Melamină |
| Culoare | Alb, albastru |
| Finisare | Foarte lustruit |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,33 kg |
| Greutate netă | 0,33 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 448,05 €*









