(6 bucăți) Farfurie - CASUAL MAXI - Melamină - 1,8 litri - Ø 200 mm - Alb
Înălțime: 90mm
SKU 83704#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 452,57 RON
(6 bucăți) Farfurie - CASUAL MAXI - Melamină - 1,8 litri - Ø 200 mm - Alb
Evalueaza acum
SKU 83704#6
Înălțime: 90mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 452,57 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri versatile din melamină rezistentă
Aceste boluri din seria CASUAL MAXI impresionează prin capacitatea de 1,8 litri, oferind spaţiu suficient pentru o varietate de preparate. Fabricate din melamină de înaltă calitate, sunt deosebit de rezistente şi durabile, ceea ce le face ideale pentru utilizarea zilnică. Designul simplu, alb, şi diametrul de 200 mm asigură o soluţie elegantă şi practică în orice domeniu al gastronomiei sau în cateringul colectiv. În plus, bolurile sunt suprapuse, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spaţiu.Perfecte pentru utilizarea profesională
Datorită compatibilităţii cu maşina de spălat vase, aceste boluri se curăţă rapid şi igienic, facilitând activitatea zilnică. Sunt ideale pentru prezentarea şi servirea supelor, salatelor sau garniturilor. Combinaţia dintre materialul robust şi designul practic le face un partener de încredere în cantine, restaurante şi firme de catering. Astfel, aceste boluri oferă o soluţie eficientă şi atractivă pentru diverse cerinţe gastronomice.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 200 mm |
|---|---|
| Adâncime | 200 mm |
| Înălțime | 90 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Diametru | 200 mm |
| Culoare | Alb |
| Capacitate | 1,80 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,36 kg |
| Greutate netă | 0,36 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 557,47 €*





