(6 bucăți) Boluri pentru sos - PURE - Melamină - 90 ml - Ø 90 mm - Negru
Înălțime: 45mm
SKU 83452#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 254,16 RON
(6 bucăți) Boluri pentru sos - PURE - Melamină - 90 ml - Ø 90 mm - Negru
Evalueaza acum
SKU 83452#6
Înălțime: 45mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 254,16 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri practice pentru sosuri din melamină
Aceste boluri pentru sosuri din seria PURE impresionează prin materialul de melamină de înaltă calitate, care le face deosebit de robuste și durabile. Cu un design modern negru, se potrivesc elegant în orice ambient și sunt ideale pentru o varietate de utilizări. Bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spațiu și facilitează utilizarea zilnică. În plus, sunt potrivite pentru mașina de spălat vase, garantând o curățare ușoară și reducând volumul de muncă.Utilizări versatile pentru gastronomie și catering
Aceste boluri pentru sosuri sunt perfecte pentru a servi sosuri, dipuri sau garnituri mici într-un mod atrăgător. Datorită dimensiunii și formei lor practice, sunt deosebit de potrivite pentru utilizarea în gastronomie, catering sau la evenimente. Mulțumită materialului rezistent, sunt ideale și pentru utilizare intensă și impresionează prin durabilitate. Astfel, susțin o prezentare profesională și eficientă a preparatelor în diverse medii gastronomice.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 90 mm |
|---|---|
| Adâncime | 90 mm |
| Înălțime | 45 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 0,09 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,08 kg |
| Greutate netă | 0,08 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 260,47 €*






