(6 bucăți) Bol - MARONE - Melamină - 1 litru - Ø 210 mm - Negru/Maro
Înălțime: 85mm
SKU 84112#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 502,18 RON
(6 bucăți) Bol - MARONE - Melamină - 1 litru - Ø 210 mm - Negru/Maro
Evalueaza acum
SKU 84112#6
Înălțime: 85mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 502,18 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri versatile din melamină rezistentă
Aceste boluri sunt fabricate din melamină de înaltă calitate, un material durabil şi rezistent la spargere, ideal pentru utilizarea zilnică. Cu o capacitate de 1 litru şi un diametru de 210 mm, oferă suficient spaţiu pentru diverse preparate. Combinaţia de culoare neagră şi maro conferă seriei MARONE un design modern şi atractiv. În plus, bolurile sunt compatibile cu maşina de spălat vase, facilitând o curăţare simplă şi rapidă. Datorită posibilităţii de stivuire, se pot depozita şi transporta economisind spaţiu.Perfecte pentru utilizarea profesională în gastronomie
Aceste boluri sunt ideale pentru utilizare în restaurante, cantine sau servicii de catering, unde funcţionalitatea şi designul sunt la fel de importante. Sunt perfecte pentru servirea atractivă a supelor, salatelor sau garniturilor. Datorită construcţiei robuste şi formatului practic, sunt potrivite în mod special pentru utilizarea zilnică. Designul simplu al culorii se integrează armonios în diverse concepte de aranjare a mesei şi susţine o prezentare profesională a preparatelor.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 210 mm |
|---|---|
| Adâncime | 210 mm |
| Înălțime | 85 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Forma | Rotund |
| Diametru | 210 mm |
| Culoare | Maro, negru |
| Capacitate | 1 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,37 kg |
| Greutate netă | 0,39 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 677,31 €*





