(6 buc) Bol | EMMA - Melamină - 0,5 litri - rotund - Ø 140 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Albastru
Înălțime: 65mm
SKU 85105#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 440,17 RON
(6 buc) Bol | EMMA - Melamină - 0,5 litri - rotund - Ø 140 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Albastru
Evalueaza acum
SKU 85105#6
Înălțime: 65mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 440,17 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri practice şi elegante din melamină
Aceste boluri din seria EMMA impresionează prin materialul robust din melamină, care asigură o rezistenţă ridicată la rupere şi durabilitate. Cu un volum de 0,5 litri şi un diametru de 140 mm, sunt dimensionate ideal pentru utilizări variate. Designul stivuitor permite o depozitare economisitoare de spaţiu, iar culoarea albastră atractivă oferă un aspect modern. În plus, bolurile sunt potrivite pentru maşina de spălat vase, ceea ce face curăţarea deosebit de simplă şi rapidă.Utilizări versatile pentru nevoi zilnice
Aceste boluri sunt perfecte pentru prezentarea şi servirea supelor, salatelor sau deserturilor în gastronomie şi catering. Datorită materialului rezistent, sunt ideale şi pentru utilizarea frecventă în cantine sau unităţi de alimentaţie colectivă. Mulţumită dimensiunii practice şi robusteţii, sunt la fel de potrivite pentru utilizarea în birouri sau săli de evenimente, unde este necesară o soluţie fiabilă şi atrăgătoare pentru servirea alimentelor.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 140 mm |
|---|---|
| Adâncime | 140 mm |
| Înălțime | 65 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Diametru | 140 mm |
| Forma | Rotund |
| Culoare | Albastru |
| Capacitate | 0,50 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,24 kg |
| Greutate netă | 0,24 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 578,31 €*








