(6 buc) Bol desert/salată | SEA WAVE - Porțelan - pătrat - 230x230x69 mm - Alb
Porțelan - Alb
SKU DSSSWK23

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 260,36 RON
(6 buc) Bol desert/salată | SEA WAVE - Porțelan - pătrat - 230x230x69 mm - Alb
SKU DSSSWK23
Porțelan - Alb
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 260,36 RON
Accesorii (4)
Descriere
Bol elegant şi versatil pentru salate
Acest bol pentru deserturi şi salate impresionează prin designul său alb, atemporal, care se integrează armonios în orice decor de masă. Cu un diametru de 230 mm, oferă suficient spaţiu pentru diverse preparate. Bolul face parte din categoria produselor boluri şi se remarcă prin forma sa practică, care permite servirea şi aranjarea uşoară a alimentelor.Ideal pentru utilizare profesională
Bolul este perfect pentru prezentarea salatelor, deserturilor sau garniturilor în domeniul gastronomiei şi cateringului. Datorită execuţiei robuste, este potrivit şi pentru utilizarea frecventă în bucătăriile industriale. Fie în restaurant, hotel sau la evenimente – acest bol impresionează prin funcţionalitate şi aspect stilat.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 230 mm |
|---|---|
| Adâncime | 230 mm |
| Înălțime | 69 mm |
Detalii
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Material | Porțelan |
| Se poate stivui | Da |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Da |
| Potrivit pentru salamandre | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 3,52 kg |
| Greutate netă | 4,50 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 312,58 €*




