(6 buc) Bol | CROCKER - Melamină - 170 ml - oblic - 305x100x75 mm - Alb/Maron
Înălțime: 75mm
SKU 84579#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 378,17 RON
(6 buc) Bol | CROCKER - Melamină - 170 ml - oblic - 305x100x75 mm - Alb/Maron
Evalueaza acum
SKU 84579#6
Înălțime: 75mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 378,17 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri practice şi stilate pentru utilizare zilnică
Aceste boluri din melamină combină robustetea cu un design atractiv. Cu o capacitate de 0,17 litri, sunt ideale pentru porţii mici sau garnituri. Materialul asigură o rezistenţă ridicată la spargere şi o senzaţie plăcută la atingere, ceea ce face ca bolurile să reziste în timp chiar şi la utilizare frecventă. De asemenea, sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce face curăţarea deosebit de simplă şi economiseşte timp. Designul stivabil permite o depozitare care economiseşte spaţiu, ideală pentru utilizarea profesională.Utilizare versatilă în gastronomie şi catering
Bolurile sunt perfecte pentru utilizarea în restaurante, hoteluri şi servicii de catering, deoarece designul elegant alb-maro permite o prezentare atractivă a preparatelor. Sunt ideale pentru aperitive, gustări sau deserturi şi pot fi utilizate într-o varietate de moduri. Datorită stabilităţii ridicate şi curăţării facile, sunt optime pentru utilizarea zilnică în medii solicitante. Combinaţia dintre funcţionalitate şi design face din aceste boluri o soluţie practică pentru bucătăriile profesionale.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 305 mm |
|---|---|
| Adâncime | 100 mm |
| Înălțime | 75 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Culoare | Alb, maro |
| Capacitate | 0,17 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,20 kg |
| Greutate netă | 0,20 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 479,31 €*






