(6 buc) Bol | CROCKER - Melamină - 0,5 litri - rotund - Ø 165 mm - Maro/Terracota
Înălțime: 40mm
SKU 84574#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 347,17 RON
(6 buc) Bol | CROCKER - Melamină - 0,5 litri - rotund - Ø 165 mm - Maro/Terracota
Evalueaza acum
SKU 84574#6
Înălțime: 40mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 347,17 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri practice din melamină rezistentă
Aceste boluri din seria CROCKER impresionează prin materialul de melamină de înaltă calitate, care permite o utilizare durabilă şi rezistentă. Cu un volum de 0,5 litri şi un diametru de 165 mm, sunt dimensionate ideal pentru utilizări diverse. Designul atractiv în nuanţe de maro/teracotă conferă fiecărei mese un aspect cald şi natural. În plus, bolurile sunt stivuibile, facilitând astfel o depozitare economisitoare de spaţiu.Utilizări versatile şi manevrare uşoară
Bolurile sunt potrivite pentru maşina de spălat vase, ceea ce reduce semnificativ efortul de curăţare şi le recomandă pentru utilizarea zilnică. Sunt perfecte pentru prezentarea garniturilor, gustărilor sau salatelor în gastronomie sau catering. De asemenea, în cantine şi servicii de alimentaţie colectivă oferă avantaje optime datorită rezistenţei şi uşurinţei de întreţinere. Datorită designului practic, sunt versatile şi sprijină o organizare eficientă în zona de servire.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 165 mm |
|---|---|
| Adâncime | 165 mm |
| Înălțime | 40 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Diametru | 165 mm |
| Culoare | Maro, teracotă |
| Capacitate | 0,50 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,21 kg |
| Greutate netă | 0,21 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 427,21 €*






