(6 buc) Bol | CASUAL - Melamină - 200 ml - pătrat - 100x100x85 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Alb
Înălțime: 85mm
SKU 84215#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 322,36 RON
(6 buc) Bol | CASUAL - Melamină - 200 ml - pătrat - 100x100x85 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Alb
Evalueaza acum
SKU 84215#6
Înălțime: 85mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 322,36 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri practice şi elegante din melamină
Aceste boluri din seria CASUAL sunt confecţionate din melamină rezistentă, un material apreciat pentru durabilitatea şi rezistenţa sa la spargere. Cu un volum de 0,2 litri şi un diametru de 100 mm, sunt dimensionate ideal pentru utilizări variate. Bolurile sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce face curăţarea deosebit de simplă şi economisitoare de timp. În plus, sunt suporturi stivuibile, permiţând o depozitare compactă şi fiind astfel perfecte pentru utilizarea profesională.Multiple posibilităţi de utilizare în gastronomie şi catering colectiv
Bolurile sunt ideale pentru prezentarea garniturilor, dressingurilor sau gustărilor mici în gastronomie şi catering colectiv. Datorită dimensiunii lor compacte, sunt perfecte pentru bufete, cantine sau evenimente de catering, unde funcţionalitatea şi designul atractiv sunt esenţiale. Mulţumită melaminei rezistente, sunt potrivite şi pentru utilizarea zilnică în zone cu trafic intens, oferind o soluţie durabilă pentru nevoile profesionale.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 100 mm |
|---|---|
| Adâncime | 100 mm |
| Înălțime | 85 mm |
Detalii
| Diametru | 100 mm |
|---|---|
| Material | Melamină |
| Capacitate | 0,20 l |
| Culoare | Alb |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,17 kg |
| Greutate netă | 0,17 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 369,89 €*







