(6 buc) Bol | CASUAL MAXI - Melamină - 250 ml - rotund - Ø 120 mm - Negru
Înălțime: 55mm
SKU 83699#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 272,76 RON
(6 buc) Bol | CASUAL MAXI - Melamină - 250 ml - rotund - Ø 120 mm - Negru
Evalueaza acum
SKU 83699#6
Înălțime: 55mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 272,76 RON
Accesorii (9)
Descriere
Boluri practice din melamină rezistentă
Aceste boluri sunt fabricate din melamină de înaltă calitate, ceea ce le conferă o rezistență și durabilitate deosebite. Cu o capacitate de 0,25 litri și un diametru de 120 mm, oferă dimensiunea ideală pentru aplicații versatile. Culoarea neagră le conferă un design modern și atemporal, care se integrează fără efort în diverse concepte de masă. În plus, bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spațiu, și sunt compatibile cu mașina de spălat vase, facilitând astfel o curățare rapidă și ușoară.Utilizare versatilă pentru gastronomie și catering
Aceste boluri sunt perfecte pentru utilizarea în gastronomie, catering sau în cantine colective. Sunt ideale pentru servirea atractivă a aperitivelor, gustărilor sau deserturilor. Datorită formatului practic și prelucrării robuste, sunt potrivite și pentru utilizarea zilnică. Mulțumită stivuibilității și curățării facile, sunt optime pentru utilizarea profesională, unde eficiența și funcționalitatea sunt esențiale.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 120 mm |
|---|---|
| Adâncime | 120 mm |
| Înălțime | 55 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Diametru | 120 mm |
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 0,25 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,10 kg |
| Greutate netă | 0,10 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 276,10 €*






