(6 buc) Bol | ASIA PLUS - Melamină - 40 ml - rotund - Ø 75 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Alb
Înălțime: 30mm
SKU 15461#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 216,96 RON
(6 buc) Bol | ASIA PLUS - Melamină - 40 ml - rotund - Ø 75 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Alb
Evalueaza acum
SKU 15461#6
Înălțime: 30mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 216,96 RON
Accesorii (6)
Descriere
Descrierea produsului
Această farfurie din seria ASIA PLUS impresionează prin materialul său de melamină de înaltă calitate, cunoscut pentru robustețea și durabilitatea sa. Cu un diametru de 75 mm și o capacitate de 0,04 litri, este ideală pentru porţii mici sau garnituri. Designul simplu, alb, se integrează armonios în diverse decoraţiuni de masă. În plus, farfuria este stapelabilă, ceea ce facilitează depozitarea economisind spaţiu.Domenii de utilizare şi avantaje
Farfuria este perfectă pentru utilizarea în gastronomie, în special pentru aperitive, sosuri sau dipuri. Datorită compatibilităţii cu maşina de spălat vase, curăţarea este rapidă şi simplă, optimizând fluxul de lucru în bucătărie. Materialul rezistent face ca farfuria să fie potrivită şi pentru utilizarea intensă în medii profesionale.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 75 mm |
|---|---|
| Adâncime | 75 mm |
| Înălțime | 30 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Forma | Rotund |
| Capacitate | 0,04 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,07 kg |
| Greutate netă | 0,07 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 208,37 €*




