(6 buc) Bol | ASIA PLUS - Melamină - 160 ml - pătrat - 75x75x65 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde - Alb
Înălțime: 65mm
SKU 15474#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 247,96 RON
(6 buc) Bol | ASIA PLUS - Melamină - 160 ml - pătrat - 75x75x65 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde - Alb
Evalueaza acum
SKU 15474#6
Înălțime: 65mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 247,96 RON
Accesorii (6)
Descriere
Boluri practice şi elegante pentru utilizare zilnică
Aceste boluri din seria ASIA PLUS impresionează prin materialul robust din melamină, care este deosebit de durabil şi rezistent. Forma pătrată conferă bolurilor un design modern şi facilitează stivuirea, deoarece sunt stivuibile pentru economisirea spaţiului. Cu o capacitate de 0,16 litri, sunt ideale pentru porţii mici sau garnituri. În plus, bolurile sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce face curăţarea rapidă şi simplă.Utilizări versatile pentru gastronomie şi catering
Aceste boluri sunt perfecte pentru servirea atractivă a sosurilor, dip-urilor sau aperitivelor mici. Datorită dimensiunii compacte şi materialului robust, sunt folosite în special în gastronomie, catering sau la evenimente cu bufet. Combinaţia dintre funcţionalitate şi design atractiv le face o soluţie practică pentru domeniul profesional, unde calitatea şi eficienţa sunt esenţiale.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 75 mm |
|---|---|
| Adâncime | 75 mm |
| Înălțime | 65 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Forma | Pătrat |
| Capacitate | 0,16 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,14 kg |
| Greutate netă | 0,14 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 255,26 €*




