(6 buc) Bol | ARABESQUE - Melamină - 3 litri - pătrat - 310x310x90 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Terracotă/Albastru
Înălțime: 90mm
SKU 84690#6

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 874,21 RON
(6 buc) Bol | ARABESQUE - Melamină - 3 litri - pătrat - 310x310x90 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor; nu pentru flacără directă - Terracotă/Albastru
Evalueaza acum
SKU 84690#6
Înălțime: 90mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 874,21 RON
Accesorii (3)
Descriere
Boluri de înaltă calitate din melamină pentru utilizări variate
Aceste boluri din seria ARABESQUE sunt realizate din melamină robustă, un material rezistent, durabil şi uşor de curăţat. Cu un diametru de 310 mm şi o capacitate de 3 litri, oferă spaţiu suficient pentru diverse preparate. Combinaţia de teracotă şi albastru conferă bolurilor un design atractiv şi modern, care asigură o prezentare plăcută în numeroase medii gastronomice sau de catering. În plus, bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spaţiu.Perfect adaptate pentru utilizarea profesională în gastronomie şi catering
Compatibilitatea cu maşina de spălat vase garantează o curăţare uşoară şi igienică, facilitând considerabil activitatea zilnică în domeniul gastronomic. Aceste boluri sunt ideale pentru servirea atractivă a preparatelor sau pentru utilizarea la bufete şi evenimente. Datorită dimensiunii practice şi materialului rezistent, sunt potrivite excelent pentru utilizarea zilnică în restaurante, cantine sau servicii de catering, unde funcţionalitatea şi designul sunt la fel de importante.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 310 mm |
|---|---|
| Adâncime | 310 mm |
| Înălțime | 90 mm |
Detalii
| Capacitate | 3 l |
|---|---|
| Material | Melamină |
| Culoare | Teracotă/albastru, teracotă |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,57 kg |
| Greutate netă | 0,57 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 1.250,47 €*





