(5 bucăți) Șorț de bistro – Negru – L x Î: 67 x 84 cm
65% poliester
SKU BSSP

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
RRP 317,79 RON
Livrare gratuită**
Cantitate:
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 266,56 RON
(5 bucăți) Șorț de bistro – Negru – L x Î: 67 x 84 cm
SKU BSSP
65% poliester
RRP 317,79 RON
Livrare gratuită**
Cantitate:
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 266,56 RON
Accesorii (5)
Descriere
Design
- șorț Bistro
- fără logo
- unisex
- elegant și modern
- confortabil
- Culoare: negru, ușor strălucitor
- Marime universala
- fier
- Suprafață ușoară de îngrijire
- durabil
Calitate
- Material: 65% poliester
- Culoare-rapid
- Calitate superioară
- Extrem de robust
- durabil
- rezistent la uzura
Dimensiuni
- Lățime: 670 mm
- Durată lungă: 840 mm
Livrare
Standarde
- Produs conform normelor în vigoare de igienă și siguranță
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 309 mm |
|---|---|
| Adâncime | 393 mm |
| Inaltime | 45 mm |
Detalii
| Potrivit pentru | Unisex |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Material produs | poliester |
| Greutatea materialului | 175 g/m² |
| Setați cantitatea | 5 Stk. |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,76 kg |
| Greutate netă | 0,75 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 317,79 €*








