(5 bucăți) Șorț cu talie și buzunar – Negru – Lungime: 76 cm
O mărime se potrivește tuturor - 65% poliester/ 35% bumbac
SKU TSTPW-S#SET

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 402,97 RON
(5 bucăți) Șorț cu talie și buzunar – Negru – Lungime: 76 cm
Evalueaza acum
SKU TSTPW-S#SET
O mărime se potrivește tuturor - 65% poliester/ 35% bumbac
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 402,97 RON
Descriere
Design
- Șorț de talie
- Durată lungă: 760 mm
- 5 Set
- O pungă pentru o depozitare sigură
- Culoare: Negru
- Curele fără încurcături pentru o închidere sigură
- Șorțuri într-o singură mărime
- Țesătură rezistentă și durabilă, cu o retenție excelentă a vopselei
- fier
- Suprafață ușoară de îngrijire
- Confortabil
- elegant și modern
Calitate
- Material: 65% poliester, 35% bumbac 190g
- Culoare-rapid
- Suprafață de înaltă calitate care respinge uleiul, apa și murdăria
- Extrem de robust
- durabil
- rezistent la uzura
Dimensiuni
- Lungime: 760 mm
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 0 mm |
|---|---|
| Adâncime | 0 mm |
| Inaltime | 760 mm |
| Dimensiunea confecționării | O mărime se potrivește tuturor |
Detalii
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material produs | Bumbac, Poliester |
| Greutatea materialului | 190 g/m² |
| Poate fi calcate | Ja |
| Setați cantitatea | 5 Stk. |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,75 kg |
| Greutate netă | 0,68 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 531,42 €*







