(5 bucăți) Eșarfă - 71 x 71 x 100 cm - neagră
Îngrijire ușoară și lavabilă
SKU HTK77S#SET5

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 402,97 RON
(5 bucăți) Eșarfă - 71 x 71 x 100 cm - neagră
Evalueaza acum
SKU HTK77S#SET5
Îngrijire ușoară și lavabilă
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 402,97 RON
Descriere
Design
- Baticul
- Culoare: Negru
- Pentru a lega noduri de chelner ca o batistă de gât
- Potrivit pentru spălare industrială
- Potrivit pentru mașina de spălat până la 95°C.
Calitate
- Material : 65 % poliester și 35 % bumbac
- Foarte rafinat, micșorat, rapid de spălat, ușor de îngrijit
Livrare
- 5 bucăți
Dimensiuni
- Dimensiunea exterioară (LxPxA): 710 x 710 x 1000 mm
Standarde
- Produs conform normelor în vigoare de igienă și siguranță
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 50 mm |
|---|---|
| Adâncime | 50 mm |
| Inaltime | 10 mm |
Detalii
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Greutatea materialului | 215 g/m² |
| Setați cantitatea | 5 Stk. |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,08 kg |
| Greutate netă | 0,08 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >






