(5 buc) Jachetă bucătar MeshAir Pro - cu mânecă lungă - negru - mărimea S
Design slim-fit
SKU LKJMPSPW-S#SET

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 1.016,82 RON
(5 buc) Jachetă bucătar MeshAir Pro - cu mânecă lungă - negru - mărimea S
Evalueaza acum
SKU LKJMPSPW-S#SET
Design slim-fit
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 1.016,82 RON
Descriere
Design
- Jacheta cu mânecă lungă MeshAir Pro Chef's Jacket
- 5 Set
- Culoare: Negru
- Design slim-fit pentru un confort excepțional
- Țesătură durabilă din poliester/cotona cu finisaj Texpel
- țesătură cu ochiuri de plasă ventilată în zona subsuorilor pentru a crește circulația aerului
- Stil superior prin manșete franceze
- Presă ascunsă cu butonieră
- Buzunar pe mâneca stângă cu buzunar practic pentru pixuri
- Piesa de șorț asigură o plasare sigură a șorțului dvs.
- Închidere practică și sigură
- confortabil
- Suprafață ușoară de îngrijire
Calitate
- Material: 65% poliester, 35% bumbac 190g
- Rezistente la contracție, își păstrează forma după fiecare ciclu de spălare
- Suprafață de înaltă calitate care respinge uleiul, apa și murdăria
- Calitate superioară
Dimensiuni
- Dimensiune: S]
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 0 mm |
|---|---|
| Adâncime | 0 mm |
| Inaltime | 0 mm |
| Dimensiunea confecționării | S |
Detalii
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material produs | Bumbac, Poliester |
| Greutatea materialului | 190 g/m² |
| Setați cantitatea | 5 Stk. |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 2,10 kg |
| Greutate netă | 0 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 1.573,52 €*








