(48 buc) Bol | MINI - Melamină - 70 ml - dreptunghiular - 155x85x25 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor - Alb
Înălțime: 25mm
SKU 84776

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 905,21 RON
(48 buc) Bol | MINI - Melamină - 70 ml - dreptunghiular - 155x85x25 mm - stivuibil; compatibil mașină de spălat vase; nu pentru microunde; nu pentru cuptor - Alb
SKU 84776
Înălțime: 25mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 905,21 RON
Accesorii (11)
Descriere
Mini boluri practice din melamină rezistentă
Aceste boluri din melamină oferă, cu o capacitate de 70 mililitri, o soluţie compactă şi versatilă pentru porţii mici. Diametrul lor de 85 mm şi mânerul practic permit o manipulare uşoară şi o prezentare atractivă. Bolurile sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce facilitează curăţarea şi susţine utilizarea în mediul profesional. În plus, sunt stivuibile, asigurând o depozitare care economiseşte spaţiu.Ideal pentru o gamă variată de utilizări
Aceste mini boluri sunt perfecte pentru utilizarea în gastronomie, catering şi evenimente, unde sunt necesare porţii mici sau degustări. Sunt ideale pentru sosuri, dipuri, deserturi sau finger food şi susţin o prezentare atrăgătoare şi igienică. Datorită melaminei rezistente, sunt durabile şi rezistente la spargere, ceea ce le face alegerea optimă pentru utilizarea zilnică.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 155 mm |
|---|---|
| Adâncime | 85 mm |
| Înălțime | 25 mm |
Detalii
| Capacitate | 70 ml |
|---|---|
| Material | Melamină |
| Culoare | Alb |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,05 kg |
| Greutate netă | 0,05 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 1.354,68 €*





