(36 bucăți) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks- 207ml
Înălțime: 85mm
SKU 70673

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 619,99 RON
(36 bucăți) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks- 207ml
Evalueaza acum
SKU 70673
Înălțime: 85mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 619,99 RON
Accesorii (10)
Descriere
Sticlă robustă și elegantă pentru utilizare versatilă
Această sticlă impresionează prin designul său atemporal, caracterizat de linii clare și o formă practică. Cu o înălțime și o lățime de câte 85 mm, se potrivește bine în mână și oferă o senzație plăcută la atingere. Sticla este ideală pentru o gamă variată de băuturi și convinge prin prelucrarea sa solidă, care garantează o durată lungă de utilizare. Astfel, este perfectă pentru utilizarea zilnică în gastronomie sau în domeniul cateringului.Perfectă pentru servicii clasice și moderne de băuturi
Sticla este deosebit de potrivită pentru prezentarea băuturilor spirtoase cu gheață, cocktailurilor sau băuturilor răcoritoare care trebuie servite cu stil. Datorită dimensiunii sale practice, este versatilă, putând fi utilizată în baruri, restaurante sau la evenimente. Aspectul clar al sticlei asigură o prezentare atractivă a băuturilor și susține o ambianță de înaltă calitate. Această sticlă este alegerea optimă pentru toți cei care pun preț pe calitate și funcționalitate.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 85 mm |
|---|---|
| Adâncime | 85 mm |
| Inaltime | 85 mm |
Detalii
| Serie | GIBRALTAR |
|---|---|
| Setați cantitatea | 36 Stk. |
| Culoare | Transparent (Clar) |
| Cantitatea maximă de umplere | 207 ml |
| Potrivit pentru | Cocktailuri clasice, Espresso, Whisky |
Caracteristici
| Material produs | Sticlă |
|---|---|
| Potrivit pentru | Mașină de spălat vase |
| Caracteristici | Necalibrat |
| Linie de umplere | Nein |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 3,93 kg |
| Greutate netă | 0,29 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 802,36 €*





