(36 buc) Vas ramekin - FLOAT - Melamină - 30 ml - rotund - Ø 55 mm - Alb | Negru
Înălțime 30mm
SKU 83900

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 464,98 RON
(36 buc) Vas ramekin - FLOAT - Melamină - 30 ml - rotund - Ø 55 mm - Alb | Negru
SKU 83900
Înălțime 30mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 464,98 RON
Accesorii (4)
Descriere
Boluri practice pentru sosuri din melamină
Aceste boluri pentru sosuri sunt fabricate din melamină robustă, ceea ce le conferă o rezistenţă şi durabilitate deosebite. Cu un diametru de 55 mm şi o dimensiune compactă, sunt ideale pentru prezentarea sosurilor, dipurilor sau garniturilor mici. Culoarea albă simplă oferă un aspect atractiv, care se integrează versatil în diverse concepte gastronomice şi de catering. În plus, bolurile sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce facilitează considerabil curăţarea şi economiseşte timp.Utilizări versatile şi stivuire practică
Designul stivuibil permite o depozitare economisitoare de spaţiu, ceea ce este deosebit de avantajos în bucătăriile profesionale. Aceste boluri pentru sosuri sunt ideale pentru utilizare în restaurante, cafenele sau la evenimente, pentru a servi sosuri şi dipuri într-un mod atrăgător. Datorită greutăţii reduse şi prelucrării robuste, sunt perfecte şi pentru utilizarea mobilă, de exemplu la catering sau bufete. Astfel, oferă o soluţie practică şi igienică pentru cerinţe variate.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 55 mm |
|---|---|
| Adâncime | 55 mm |
| Înălțime | 30 mm |
Detalii
| Material | Melamină |
|---|---|
| Forma | Rotund |
| Diametru | 55 mm |
| Culoare | Alb, negru |
| Capacitate | 0,03 l |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Căldură directă | Nu |
| Potrivit pentru cuptor | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Livrat ca | Montat |
| Greutate brută | 0,05 kg |
| Greutate netă | 0,05 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 573,10 €*





