(3 buc) Tigaie wok - aluminiu - grosime 3,5 mm - Ø 240 / 280 / 300 mm - antiaderent
SKU 201#SET

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 514,58 RON
(3 buc) Tigaie wok - aluminiu - grosime 3,5 mm - Ø 240 / 280 / 300 mm - antiaderent
Evalueaza acum
SKU 201#SET
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 514,58 RON
Accesorii (4)
Descriere
Design
- 3 Set
- wok
- Mâner rezistent la căldură și ergonomic
- Eficiență energetică ridicată
- Conductivitate termică excelentă
- Manevrare ușoară
Calitate
- Fabricat din aluminiu de înaltă calitate
- Tuburile din oțel inoxidabil durabile din oțel inoxidabil se fixează cu nituri profesionale
Conținutul livrării
- 1 x tigaie cu 240 mm diametru - Nr. 201-24
- 1 x tigaie cu 280 mm diametru - Nr. 201-28
- 1 x tigaie cu 300 mm diametru - Nr. 201-30
Standarde
- Produs, desigur, în conformitate cu normele de igienă și siguranță.
- Articolul poartă marcajul CE în conformitate cu liniile directoare
- Materialul respectă standardele europene privind produsele alimentare
Date tehnice
Detalii
| Diametru | 240 mm / 280 mm / 300 mm |
|---|---|
| Grosime | 3,5 mm |
Detalii
| Cantitate | 3 Bucată |
|---|---|
| Material | Aluminiu |
| Potrivit pentru | Ceramică, Mașină de spălat vase, Electrice, Gaz |
| Cu strat antiaderent | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 2,50 kg |
| Greutate netă | 1 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 692,94 €*









