(12 buc) Gilde | Pahar shot-uri - Gilde - 35 ml - etalonat la 35 ml

* The picture may slightly differ from the original.
(12 buc) Gilde | Pahar shot-uri - Gilde - 35 ml - etalonat la 35 ml
Description
Pahare de shot precise pentru utilizare profesională
Setul de 12 pahare de shot din seria GILDE este fabricat din sticlă de înaltă calitate, care asigură un aspect clar şi elegant. Cu o capacitate maximă de umplere de 35 mililitri, acestea sunt ideale pentru porţii precise. Paharele sunt compatibile cu maşina de spălat vase, ceea ce permite o curăţare simplă şi, astfel, o utilizare eficientă în activitatea de zi cu zi.
Posibilităţi variate de utilizare în gastronomie
Aceste pahare de shot sunt perfecte pentru utilizare în baruri, cluburi şi alte unităţi gastronomice, unde este necesară o prezentare precisă şi atractivă. Se pot combina excelent cu alte produse pentru a crea o imagine de ansamblu armonioasă. Datorită prelucrării robuste, sunt optim concepute pentru uz profesional şi utilizare zilnică.
Technical data
Dimensiuni
| Lățime | 50 mm |
|---|---|
| Adâncime | 50 mm |
| Înălțime | 80 mm |
Detalii
| Cantitate | 12s set |
|---|---|
| Seria | Gilde |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate | 0,60 kg |
Safety and disposal instructions
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience







