(12 buc) Furculițe desert Aleria - finisaj tip oglindă - 157 mm
Grosime: 2,5 mm - Inox 18/10
SKU DGK-B

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 185,95 RON
(12 buc) Furculițe desert Aleria - finisaj tip oglindă - 157 mm
SKU DGK-B
Grosime: 2,5 mm - Inox 18/10
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 185,95 RON
Accesorii (8)
Descriere
Design elegant şi prelucrare de înaltă calitate
Furculiţa pentru desert din seria ALERIA impresionează prin designul său atemporal şi simplu, care se integrează armonios în orice decor de masă. Cu o lungime de 157 mm, se potriveşte perfect în mână şi oferă o manevrare confortabilă. Finisajul lustruit conferă un aspect rafinat şi face ca furculiţa să fie deosebit de rezistentă la zgârieturi şi coroziune.Utilizare versatilă pentru sectorul gastronomic de înaltă clasă
Această furculiţă este ideală pentru utilizarea la deserturi şi preparate mici, unde este necesară o manevrare delicată. Este folosită în restaurante, hoteluri şi firme de catering care pun accent pe tacâmuri elegante. Datorită calităţii robuste, este potrivită şi pentru utilizarea profesională frecventă.Date tehnice
Dimensiuni
| Lungimea produsului | 157 mm |
|---|
Detalii
| Material produs | Oțel inoxidabil 18/10 |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Serie | ALERIA |
| Setați cantitatea | 24 Stk. |
| Mașina de spălat vase sigur | Da |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,58 kg |
| Greutate netă | 0,30 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 197,95 €*







