(12 buc) Cuțite pește Milo - finisaj tip oglindă - 200 mm
Grosime: 2,5 mm - Inox 18/10
SKU FMK-M

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 223,16 RON
(12 buc) Cuțite pește Milo - finisaj tip oglindă - 200 mm
Evalueaza acum
SKU FMK-M
Grosime: 2,5 mm - Inox 18/10
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 223,16 RON
Accesorii (8)
Descriere
Cuţit elegant pentru peşte, destinat cerinţelor profesionale
Acest cuţit pentru peşte din seria MILO impresionează prin materialul său din oţel inoxidabil de înaltă calitate, care asigură o durată lungă de viaţă şi un aspect atrăgător. Cu o lungime de 200 mm, se potriveşte perfect în mână şi permite o muncă precisă. Lama special modelată este ideal adaptată pentru a separa fileurile de peşte curat şi fără efort, fără a deteriora carnea delicată. Designul simplu şi atemporal se integrează armonios în orice set de tacâmuri şi subliniază o cultură profesională a mesei.Perfect potrivit pentru utilizarea în gastronomie şi bucătăria de înaltă clasă
Acest cuţit este optim pentru utilizarea în restaurante, hoteluri sau servicii de catering care pun preţ pe calitate şi funcţionalitate. Este excelent pentru servirea şi consumul preparatelor din peşte de orice fel, fie prăjit, fiert la abur sau crud. Datorită prelucrării robuste, cuţitul este potrivit şi pentru utilizarea zilnică în gastronomie şi poate fi curăţat fără probleme în maşina de spălat vase. Astfel se asigură un serviciu eficient şi elegant.Date tehnice
Dimensiuni
| Lungimea produsului | 200 mm |
|---|
Detalii
| Material produs | Oțel inoxidabil 18/10 |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Serie | MILO |
| Setați cantitatea | 12 Stk. |
| Mașina de spălat vase sigur | Da |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,82 kg |
| Greutate netă | 0,50 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 239,63 €*










