(12 buc) Cuțite pește Aleria - finisaj tip oglindă - 210 mm
Inox 13/00
SKU MMK-B

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 309,96 RON
(12 buc) Cuțite pește Aleria - finisaj tip oglindă - 210 mm
SKU MMK-B
Inox 13/00
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 309,96 RON
Accesorii (8)
Descriere
Cuţite elegante pentru meniuri, versatile în utilizare
Cuţitul pentru meniu din seria ALERIA impresionează prin designul său atemporal şi o lungime de 210 mm, care asigură o utilizare confortabilă. Forma clară îl transformă într-un companion stilat pe orice masă aranjată. Este fabricat din materiale de înaltă calitate, care garantează durabilitate şi o întreţinere uşoară. Cuţitul se remarcă prin echilibrul său bine proporţionat şi se aşează confortabil în mână datorită mânerului subţire.Perfect potrivit pentru sectorul profesional al gastronomiei
Acest cuţit pentru meniu este ideal pentru utilizarea în restaurante, hoteluri şi servicii de catering, fiind folosit pentru tăierea diferitelor feluri de mâncare. Este deosebit de potrivit pentru utilizarea zilnică, combinând funcţionalitatea cu un aspect atrăgător. Datorită construcţiei robuste, este perfect adaptat pentru spălarea frecventă în maşinile profesionale de spălat vase, susţinând astfel un flux de lucru eficient în serviciu.Date tehnice
Dimensiuni
| Lungimea produsului | 210 mm |
|---|
Detalii
| Material produs | Oțel inoxidabil 13/0 |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Serie | ALERIA |
| Setați cantitatea | 12 Stk. |
| Mașina de spălat vase sigur | Da |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 1,13 kg |
| Greutate netă | 1 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 427,21 €*










