(12 buc) Cuțite desert Vincenza - 175 mm
Grosime: 5,5 mm - otel inoxidabil 13/10
SKU DMK17P

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 297,56 RON
(12 buc) Cuțite desert Vincenza - 175 mm
Evalueaza acum
SKU DMK17P
Grosime: 5,5 mm - otel inoxidabil 13/10
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 297,56 RON
Accesorii (8)
Descriere
Cuţit elegant pentru deserturi, pentru momente rafinate la masă
Cuţitul pentru desert din seria VINCENZA impresionează prin designul său clasic şi o lungime de 175 mm, ceea ce îl face ideal pentru feluri fine de desert. Finisajul de înaltă calitate asigură un aspect atrăgător şi o manevrare plăcută. Cu stilul său atemporal, completează orice aranjament de masă şi oferă o notă specială plăcerii desertului.Perfect adaptat pentru utilizarea profesională
Acest cuţit este optim pentru utilizarea în unităţi gastronomice de top, hoteluri sau servicii de catering care pun preţ pe un concept coerent de tacâmuri. Este excelent pentru tăierea şi savurarea deserturilor şi preparatelor fine. Combinaţia dintre funcţionalitate şi design elegant îl face un partener de încredere la evenimente festive şi în serviciul zilnic.Date tehnice
Dimensiuni
| Lungimea produsului | 175 mm |
|---|
Detalii
| Material produs | Oțel inoxidabil 13/10 |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Serie | VINCENZA |
| Setați cantitatea | 12 Stk. |
| Mașina de spălat vase sigur | Da |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,90 kg |
| Greutate netă | 0,10 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 390,74 €*








