(12 buc) Cuțite desert Alessandra - finisaj tip oglindă - 180 mm
Grosime: 6,6 mm - otel inoxidabil 13/10
SKU DMK18LB

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 235,56 RON
(12 buc) Cuțite desert Alessandra - finisaj tip oglindă - 180 mm
SKU DMK18LB
Grosime: 6,6 mm - otel inoxidabil 13/10
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 235,56 RON
Accesorii (8)
Descriere
Cuţit elegant pentru deserturi, pentru momente rafinate la masă
Acest cuţit pentru deserturi din seria Alessandra impresionează prin materialul său de înaltă calitate şi prelucrarea precisă. Cu o lungime de 180 mm, se potriveşte perfect în mână şi permite o tăiere plăcută a deserturilor. Designul simplu şi totodată modern se integrează armonios în orice decor de masă şi asigură o prezentare atrăgătoare. Suprafaţa netedă se curăţă uşor şi garantează o durată lungă de viaţă.Perfect potrivit pentru utilizare profesională şi privată
Cuţitul pentru deserturi este ideal pentru utilizarea în gastronomie, hotelărie sau la evenimente festive în mediul privat. Este excelent pentru tăierea şi servirea prăjiturilor, torturilor şi altor deserturi. Datorită construcţiei robuste şi designului atemporal, este versatil şi completează cu stil orice set de tacâmuri. Astfel, fiecare moment de savurare a desertului devine o experienţă deosebită.Date tehnice
Dimensiuni
| Lungimea produsului | 180 mm |
|---|
Detalii
| Material produs | Oțel inoxidabil 13/10 |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Serie | ALESSANDRA |
| Setați cantitatea | 12 Stk. |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,67 kg |
| Greutate netă | 0,20 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 270,89 €*








