(12 buc) Cuțite desert Aleria - finisaj tip oglindă - 186 mm
Inox 13/00
SKU DMK-B

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Garanție: Comandă până la ora 12 pentru expediere imediată!
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 260,36 RON
(12 buc) Cuțite desert Aleria - finisaj tip oglindă - 186 mm
Evalueaza acum
SKU DMK-B
Inox 13/00
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 260,36 RON
Accesorii (8)
Descriere
Elegant cuţite pentru desert pentru servire stilată
Cuţitul pentru desert din seria ALERIA impresionează prin designul său subţire şi lungimea de 186 mm, ceea ce îl face ideal pentru utilizarea la deserturi fine. Linia clară şi prelucrarea de înaltă calitate asigură un aspect atrăgător, care convinge pe orice masă aranjată. Acest cuţit este perfect potrivit pentru a tăia şi servi deserturi elegant, fără a încărca masa.Utilizare versatilă în gastronomie şi ospitalitate de nivel înalt
Cuţitul pentru desert este excelent pentru utilizare profesională în restaurante, hoteluri şi servicii de catering care pun preţ pe un set armonios de tacâmuri. Completează orice masă cu un stil modern şi atemporal şi este ideal pentru servirea prăjiturilor, torturilor sau altor preparate dulci. Datorită dimensiunii şi formei practice, este de asemenea foarte potrivit pentru utilizarea zilnică în medii exigente.Date tehnice
Dimensiuni
| Lungimea produsului | 186 mm |
|---|
Detalii
| Material produs | Oțel inoxidabil 13/0 |
|---|---|
| Culoare | Oțel inoxidabil |
| Serie | ALERIA |
| Setați cantitatea | 12 Stk. |
| Mașina de spălat vase sigur | Da |
Livrare
| Metodă de livrare | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,87 kg |
| Greutate netă | 0,70 kg |
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Instrucțiuni de siguranță și eliminare
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 302,16 €*










