(12 buc) Bol pentru sos - FRIENDLY - PET - 40 ml - dreptunghiular - 115x60 mm - Alb
Înălțime: 55mm
SKU 79040

* Imaginea poate diferi ușor de originală.
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 254,16 RON
(12 buc) Bol pentru sos - FRIENDLY - PET - 40 ml - dreptunghiular - 115x60 mm - Alb
SKU 79040
Înălțime: 55mm
Imprimare* preț net | preț brut incl. 19% TVA.: 254,16 RON
Accesorii (10)
Descriere
Mini boluri practice pentru sosuri din PET
Aceste mini boluri din seria FRIENDLY sunt fabricate din PET rezistent, ceea ce le face deosebit de uşoare şi totodată stabile. Cu dimensiunile de 115x60 mm şi o capacitate de 40 ml, sunt ideale pentru diverse sosuri şi dip-uri. Culoarea albă oferă un aspect atractiv şi neutru, potrivit pentru orice ocazie. În plus, bolurile sunt stivuibile, ceea ce permite o depozitare economisitoare de spaţiu şi facilitează transportul.Utilizări versatile şi manevrare uşoară
Compatibilitatea cu maşina de spălat vase garantează o curăţare simplă şi, astfel, o eficienţă economică ridicată în utilizarea zilnică. Aceste boluri pentru sosuri sunt perfecte pentru utilizarea în gastronomie, la evenimente de catering sau în sectorul foodservice, unde sunt necesare soluţii igienice şi practice. Datorită dimensiunii compacte şi designului practic, sunt ideale pentru prezentarea sosurilor, dressing-urilor sau gustărilor mici, fără a ocupa mult spaţiu.Date tehnice
Dimensiuni
| Lățime | 115 mm |
|---|---|
| Adâncime | 60 mm |
| Înălțime | 55 mm |
Detalii
| Capacitate | 0,04 l |
|---|---|
| Material | PET |
| Culoare | Alb |
| Potrivit pentru cuptoarele cu microunde | Nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | Da |
| Rezistent la șocuri | Da |
| Se poate stivui | Da |
Livrare
| Metoda de expediere | Pachet |
|---|---|
| Greutate brută | 0,03 kg |
| Greutate netă | 0,03 kg |
Partenerul dvs. de încredere
- Preț/performanță: Calificativ "foarte bun"
- Satisfacția clienților: Grad "foarte bun"
Avantajele tale
- Peste 35.000 de produse în stoc și gata de livrare
- Livrare gratuită în toată Europa pentru toate comenzile
- „Ai văzut un preț mai mic în altă parte? Solicită Promisiunea Egalării Prețului!”
- Calitate de încredere susținută de peste 20 de ani de experiență de lider pe piață
Vă lipsesc informații despre produs?Vă rugăm să ne scrieți direct aici >
RRP 265,68 €*





