Ze stali nierdzewnej Wózek na blachy - na 15 tac EN 600x400 - z cichymi kółkami
Stal nierdzewna
SKU TWE6040

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 2221,61 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1412,65 zł
Ze stali nierdzewnej Wózek na blachy - na 15 tac EN 600x400 - z cichymi kółkami
SKU TWE6040
Stal nierdzewna
RRP 2221,61 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 1412,65 zł
Akcesoria (7)
Opis
Wykonanie
- Wózek na tace
- Idealny na przykład dla restauracji i hoteli
- 15 x EN 60 x 40 Blachy, ruszty lub pojemniki
- Z 4 kółkami
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna
- Wysoka stabilność
- Pasek bezpieczeństwa
- Niski poziom hałasu
- Bardzo wytrzymały i trwały
Zakres dostawy
- Pojemnik GN nie wchodzi w zakres dostawy
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 440 mm |
|---|---|
| Głębokość | 630 mm |
| Wysokość | 1.650 mm |
Szczegóły
| Pojemniki / blachy | 15 x EN60 x 40 |
|---|---|
| Odległość między szynami montażowymi | 88 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 29 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 2.221,61 €*













