Ze stali nierdzewnej Wózek do transportu pojemników i tac - na 16 pojemników GN 1/1 - z cichymi kółkami
Stal nierdzewna
SKU TWH1611N

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 1085,35 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 660,89 zł
Ze stali nierdzewnej Wózek do transportu pojemników i tac - na 16 pojemników GN 1/1 - z cichymi kółkami
SKU TWH1611N
Stal nierdzewna
RRP 1085,35 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 660,89 zł
Akcesoria (4)
Opis
Wykonanie
- Wózek na tace
- Idealny na przykład dla restauracji i hoteli
- Na 16 GN 1/1 blachy
- 4 Kółka z 2 hamulcami
- Łatwy w użyciu
- Pasek bezpieczeństwa
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Stal nierdzewna AISI 304
- Niski poziom hałasu
- Wysoka stabilność
- Bardzo wytrzymały i trwały
- Elastyczny
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 380 mm x 550 mm x 1.700 mm
Zakres dostawy
- Pojemnik GN nie wchodzi w zakres dostawy
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 380 mm |
|---|---|
| Głębokość | 550 mm |
| Wysokość | 1.700 mm |
Szczegóły
| rozmiary przegrody | 1/1 GN |
|---|---|
| Średnica rolki | 125 mm |
| Szerokość wkładki | 328 mm |
| Odległość między szynami montażowymi | 80 mm |
| Nośność | do 110 kg |
| Maksymalny udźwig na półkę | 13 kg |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Stan dostawy | Zamontowany |
| Waga brutto | 22,96 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.085,35 €*






