Zbiornik do kostkarek ze stali nierdzewnej - 350kg - 1067x819x1071mm - do kostkarek EWI403VHN, EWI212VH
Übersetzung
SKU EVI350

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 12 113,07 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 7684,03 zł
Zbiornik do kostkarek ze stali nierdzewnej - 350kg - 1067x819x1071mm - do kostkarek EWI403VHN, EWI212VH
SKU EVI350
Übersetzung
RRP 12 113,07 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 7684,03 zł
Akcesoria (3)
Opis
Wykonanie
- pojemnik do przechowywania lodu 350 kg
- Doskonałe do zastosowań profesjonalnych
- Idealnie odpowiedni dla wszystkich kształtów lodu
- Pojemnik wykonany z polipropylenu
- Odporność na uderzenia i zadrapania
- Bezszwowa, jednoczęściowa taca z zaokrąglonymi narożnikami
- Łatwa obsługa
- Łatwe do czyszczenia
Jakość
- Wykonane ze stali nierdzewnej
- Wysokiej jakości stal nierdzewna AISI 304
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne (Szer.xGłęb.xWys.): 1.067 mm x 819 mm x 1.071 mm
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Uwaga
- W celu niezakłóconej pracy zalecamy regularne usuwanie kamienia z urządzenia.
- W przypadku podłączenia odkamieniacza należy pamiętać, że wkład należy zregenerować po około 1500-2000 litrach przepływającej wody. Rzeczywiste maksymalne natężenie przepływu zależy od twardości wody.
- Szczegółowe instrukcje można znaleźć w zakładkach "Pobierz" i "Wideo".
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.067 mm |
|---|---|
| Głębokość | 819 mm |
| Wysokość | 1.071 mm |
| Maksymalna wysokość włącznie ze nóżkami | 1.224 mm |
Szczegóły
| Waga brutto | 83 kg |
|---|---|
| Zawartość | 0,70 m³ |
| Pojemność użytkowa | 350 kg |
Dostawa
| Stan dostawy | Zmontowany |
|---|---|
| Metoda wysyłki | Spedycja |
| Waga brutto | 83 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 12.113,07 €*






