Filtruj
Cena
1442

BEER SPECIALS

19 Przedmioty
Sortuj według
(6 szt.) Szklanka do piwa pszenicznego - Beer Specials - 665ml - z oznaczeniem CE 500ml; do zmywarki; zestaw 6 szt.
(6 szt.) Szklanka do piwa pszenicznego - Beer Specials - 665ml - z oznaczeniem CE 500ml; do zmywarki; zestaw 6 szt.
SKU: WBGTG5
Wysokość: 233 mm
W 86 x D 86 x H 233 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
128,43 € *
RRP 231,21 €
(6 sztuk) Szklanka do piwa pszenicznego – BEER SPECIALS – 415 ml – z podziałką na 300 ml
(6 sztuk) Szklanka do piwa pszenicznego – BEER SPECIALS – 415 ml – z podziałką na 300 ml
SKU: WBGTG3
Wysokość: 199 mm
W 74 x D 74 x H 199 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
77,04 € *
RRP 128,43 €
(6 szt.) Szklanka do piwa - Beer Specials - 400ml - Transparentna - do zmywarki; z oznaczeniem CE; zestaw 6 szt.
(6 szt.) Szklanka do piwa - Beer Specials - 400ml - Transparentna - do zmywarki; z oznaczeniem CE; zestaw 6 szt.
SKU: BGMW40T
W 65 x D 65 x H 180 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
149,84 € *
RRP 274,04 €
(6 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 290 ml – przezroczysty
(6 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 290 ml – przezroczysty
SKU: BKSIW29T
W 115 x D 115 x H 96 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
85,61 € *
RRP 132,71 €
(6 szt.) Szklanka do piwa - Beer Specials - 400ml - do zmywarki - zestaw 6 szt.
(6 szt.) Szklanka do piwa - Beer Specials - 400ml - do zmywarki - zestaw 6 szt.
SKU: BGBSW40
W 70 x D 70 x H 170 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
94,17 € *
RRP 154,13 €
(6 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 550 ml – przezroczysty
(6 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 550 ml – przezroczysty
SKU: BKSIW55T
W 137 x D 137 x H 124 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
102,74 € *
RRP 166,97 €
(6 szt.) Kufel do piwa - Beer Specials - 285ml - Transparentny - do zmywarki; zestaw 6 szt.
(6 szt.) Kufel do piwa - Beer Specials - 285ml - Transparentny - do zmywarki; zestaw 6 szt.
SKU: BKMXW285T
W 113 x D 113 x H 122 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
107,02 € *
RRP 184,10 €
(6 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 300 ml
(6 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 300 ml
SKU: BGBSW30
W 65 x D 65 x H 190 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
107,02 € *
RRP 179,82 €
(6 szt.) Kufel do piwa - Beer Specials - 520ml - Transparentny - do zmywarki; zestaw 6 szt.
(6 szt.) Kufel do piwa - Beer Specials - 520ml - Transparentny - do zmywarki; zestaw 6 szt.
SKU: BKMXW52T
W 125 x D 125 x H 175 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
119,87 € *
RRP 214,08 €
(6 sztuk) Szklanka do piwa – BEER SPECIALS – 400 ml
(6 sztuk) Szklanka do piwa – BEER SPECIALS – 400 ml
SKU: BGBSW40F
W 85 x D 85 x H 155 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
124,15 € *
RRP 218,36 €
(6 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 480 ml
(6 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 480 ml
SKU: BGBSW48
W 75 x D 75 x H 195 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
124,15 € *
RRP 218,36 €
(6 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 680 ml
(6 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 680 ml
SKU: BGBSW68
W 90 x D 90 x H 225 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
128,43 € *
RRP 222,65 €
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 400 ml
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 400 ml
SKU: BGBSW40#12
W 70 x D 70 x H 170 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
145,56 € *
RRP 256,91 €
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 285 ml – przezroczysty
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 285 ml – przezroczysty
SKU: BKMXW285T#12
W 113 x D 113 x H 122 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
154,13 € *
RRP 282,60 €
(12 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 300 ml
(12 sztuk) Szklanki do piwa – BEER SPECIALS – 300 ml
SKU: BGBSW30#12
W 65 x D 65 x H 190 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
162,69 € *
RRP 308,30 €
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 520 ml – przezroczysty
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 520 ml – przezroczysty
SKU: BKMXW52T#12
W 125 x D 125 x H 175 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
192,67 € *
RRP 368,25 €
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 400 ml
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 400 ml
SKU: BGBSW40F#12
W 85 x D 85 x H 155 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
192,67 € *
RRP 368,25 €
(12 sztuk) Szklanka do piwa – BEER SPECIALS – 480 ml
(12 sztuk) Szklanka do piwa – BEER SPECIALS – 480 ml
SKU: BGBSW48#12
W 75 x D 75 x H 195 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
192,67 € *
RRP 338,27 €
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 680 ml
(12 sztuk) Kufel do piwa – BEER SPECIALS – 680 ml
SKU: BGBSW68#12
W 90 x D 90 x H 225 mm
Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dokładnego czasu dostawy.
196,95 € *
RRP 359,69 €
19 Przedmioty