Zamrażarka na lody ze stali nierdzewnej Premium PLUS – na 36 pojemników na lody o pojemności 5 l lub 24 pojemniki o pojemności 7 l
Temperatura: od -25 do -22 °C
SKU ETEI81T1

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 23 691,96 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Zamrażarka na lody ze stali nierdzewnej Premium PLUS – na 36 pojemników na lody o pojemności 5 l lub 24 pojemniki o pojemności 7 l
SKU ETEI81T1
Temperatura: od -25 do -22 °C
RRP 23 691,96 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (8)
Description
Oszczędzanie energii
- Szczególna oszczędność energii dzięki najlepszej izolacji
- Wyjątkowa jakość i wydajna technologia zapewniają stałe chłodzenie produktów przy niskim zużyciu energii.
- Wysoka moc przy niskim zużyciu energii
Wykonanie
- Najlepsze markowe urządzenie w swojej klasie
- Agregaty znajdujące się powyżej za panelem przednim
- Kompaktowy monoblokowy agregat chłodniczy
- Termostat cyfrowy
- Wyświetlacz cyfrowy
- Wysokowydajny kompresor marki
- Zintegrowana blokada drzwi dla maksymalnego bezpieczeństwa produktów
- Cichobieżne działanie
- Płynne otwieranie i zamykanie drzwi
- Stałe chłodzenie o dużej mocy
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
- Duża pojemność przechowywania
- Liczne warianty przechowywania
- Idealne rozwiązanie dla zastosowań profesjonalnych
- Nogi z możliwością regulacji wysokości
Nasza rekomendacja
- Moduł sterowania nr prod. WMKEV (Wifi) lub BMKEV (Bluetooth)
- Automatyczna dokumentacja dziennej temperatury dla urzędu kontroli żywności (HACCP)
- Odciążenie personelu i ograniczenie formalności
- Stałe monitorowanie temperatury
- Należy unikać uszkodzeń produktów
Jakość
- Obudowa i drzwi wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304
- Nóżki ze stali nierdzewnej o możliwości regulacji wysokości
Chłodzenie
- Regulowana temperatura końcowa odmrażacza
- Odszranianie gorącym gazem
- Wyjątkowo wydajny silnik chłodniczy
Komory chłodnicze
- 1 komora chłodnicza z 1 drzwiami
- Rozmiar blach/ rusztu szer. x głęb.: 600 mm x 400 mm
Wyposażenie wewnętrzne
- Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej
- Wpuszczane podwójne drzwi z łatwo wymienialną gumową listwą
- Uszczelki są łatwe w serwisowaniu i można je wymieniać bez użycia narzędzi
- Drzwi z uchwytami, obrotowymi zawiasami i mechanizmem blokującym
- Drzwi są wyposażone w uszczelkę magnetyczną i mechanizm miękkiego zamykania drzwi zapewniający bezpieczną obsługę.
- Obudowa parownika wykonana ze stali nierdzewnej
- Odpływ wody wewnątrz komory chłodniczej
- Solidne drzwi wykonane ze stali nierdzewnej
Zakres dostawy
- 12 ruszty wsparcia
- UWAGA: Zakres dostawy nie obejmuje pojemników na lód.
Wytyczne
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 796 mm |
|---|---|
| Głębokość | 960 mm |
| Wysokość | 2.130 mm |
Rozmiar wewnętrzny
| Głębokość | 803 mm |
|---|---|
| Wysokość | 1.535 mm |
Rozmiar zewnętrzny drzwi
| Szerokość | 690 mm |
|---|---|
| Wysokość | 1.495 mm |
rozmiary rusztu
| Szerokość | 600 mm |
|---|---|
| Głębokość | 400 mm |
Szczegóły
| Użyteczna zawartość | 900 l |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi pełne |
Chłodzenie
| Temperatura do | -25 °C |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy | Konwekcyjny |
| Rozmrażanie | Automatyczny |
| Czynnik chłodniczy | R290 |
Parametry znamionowe
| Tryb pracy | Elektryczny |
|---|---|
| Moc | 680 Watt |
| Napięcie | 230V |
| Faza(-y) | 1N/PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 212 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 23.691,96 €*











