Zamrażarka do ryb ze stali nierdzewnej ECO – EN 600 x 400 – 600 litrów – z 1 drzwiami
Temperatura: od -20 do -15 °C
SKU TFG530T1ND

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 8589,79 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Zamrażarka do ryb ze stali nierdzewnej ECO – EN 600 x 400 – 600 litrów – z 1 drzwiami
SKU TFG530T1ND
Temperatura: od -20 do -15 °C
RRP 8589,79 zł
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Wykonanie
- Czarny przód
- Wysokiej jakości izolacja 60 mmIzolacja
- Silnik : Góra
- Zawartość netto: 600 lL
- Termostat cyfrowy
- 1 Drzwi ze stali nierdzewnej
- włącznie z 7 mm pojemnikiem na ryby
- Wysokowydajny kompresor marki
- Regulowana temperatura
- Wyświetlacz cyfrowy Dixell (lider na rynku)
- Cichobieżne działanie
- Płynne otwieranie i zamykanie drzwi
- Stałe chłodzenie o dużej mocy
- Wysoka moc przy niewielkim zużyciu prądu (przyjazne dla środowiska)
- Duża pojemność przechowywania
- Liczne warianty przechowywania
- Łatwe do czyszczenia
Jakość
- Wykonane w całości z wysokiej jakości Stal nierdzewna
- Izolacja boczki i drzwi 60 mm
- Wymienny zawias drzwi
Chłodzenie
- Chłodzenie statyczne
- Funkcja automatycznego odszraniania
- Wyjątkowo wydajny silnik chłodniczy
- Czynnik chłodniczy: R290 /0,13 kg , bezfreonowy
- Zakres temperatur: -20 °C do -15 °C
Wyposażenie wewnętrzne
- Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej
Połączenie
- Moc: 420 Watt
- Przyłącze elektryczne: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Rozmiary
- Rozmiary zewnętrzne szer. x głęb. x wys: 680 mm x 810 mm x 2.000 mm
Zakres dostawy
- 7x pojemnik na ryby
Wytyczne
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
Technical data
Rozmiary
| Szerokość | 680 mm |
|---|---|
| Głębokość | 810 mm |
| Wysokość | 2.000 mm |
Rozmiar wewnętrzny
| Szerokość | 564 mm |
|---|---|
| Głębokość | 682 mm |
| Wysokość | 1.394 mm |
Szczegóły
| zawartość netto | 600 l |
|---|
Chłodzenie
Czynnik chłodniczy: Statyczny
| Czynnik chłodniczy | R290 / 0,13 kg |
|---|---|
| Temperatura | -20 °C do -15 °C |
Parametry znamionowe
| Połączenie | elektryczne |
|---|---|
| Moc | 420 Watt |
| Napięcie | 230V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 123 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 8.589,79 €*

















