Wózek na sztućce i naczynia DANZIG - 700 mm - z prowadnicą tacy - czarny
na kółkach
SKU BWI700

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 8305,73 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 5025,13 zł
Wózek na sztućce i naczynia DANZIG - 700 mm - z prowadnicą tacy - czarny
SKU BWI700
na kółkach
RRP 8305,73 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 5025,13 zł
Akcesoria (9)
Opis
Zalety produktu
Wykonanie
- Seria: Danzig - Schwarz
- Bardzo wytrzymały i trwały
- Wysoka stabilność
Jakość
- Zakres dostawy
- 4 wytrzymałe kółka obrotowe
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 700 mm |
|---|---|
| Głębokość | 1.100 mm |
| Wysokość | 1.360 mm |
| Wysokość robocza | 900 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Głębokość | 295 mm |
Szczegóły
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Dla | 3 pojemników GN 2/1 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Grubość stali nierdzewnej | 1,20 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 120 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 8.305,73 €*














