Wózek na kosze ze stali nierdzewnej – na 7 koszy; wymiary koszy: 500 x 500 i 400 x 500 mm
Lekkie rolki
SKU GKWH75

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 1030,23 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 635,66 zł
Wózek na kosze ze stali nierdzewnej – na 7 koszy; wymiary koszy: 500 x 500 i 400 x 500 mm
SKU GKWH75
Lekkie rolki
RRP 1030,23 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 635,66 zł
Akcesoria (10)
Opis
Wykonanie
- Wózek na naczynia ze stali nierdzewnej
- Wysoka jakość wykonania
- Dla koszy o rozmiarach: 500 mmx500 mm & 400 mmx500 mm
- 2 stałe i 2 kółek skrętnych
- Brak ostrych krawędzi
- Łatwe rolowanie
Zakres dostawy
- 2 stałe i 2 kółek skrętnych
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 550 mm |
|---|---|
| Głębokość | 505 mm |
| Wysokość | 1.710 mm |
Szczegóły
| Półki | 7 |
|---|---|
| Odległość między szynami | 200 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Częściowo zmontowany |
| Waga brutto | 17,40 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.030,23 €*




