Wózek na kosze ze stali nierdzewnej – na 7 koszy; wymiary kosza: 400 x 400 mm
Lekkie kółka
SKU GKWH74

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 818,24 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 504,49 zł
Wózek na kosze ze stali nierdzewnej – na 7 koszy; wymiary kosza: 400 x 400 mm
SKU GKWH74
Lekkie kółka
RRP 818,24 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 504,49 zł
Akcesoria (11)
Opis
Wykonanie
- Wózek na naczynia ze stali nierdzewnej
- Wysoka jakość wykonania
- Dla koszy o rozmiarach: 400 mm & 400 mm
- 4 kółka z hamulcem blokującym
- Brak ostrych krawędzi
- Łatwe rolowanie
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 455 mm |
|---|---|
| Głębokość | 400 mm |
| Wysokość | 1.710 mm |
Szczegóły
| Półki | 7 |
|---|---|
| Odległość między szynami | 200 mm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Stan dostawy | Częściowo zmontowany |
| Waga brutto | 15,40 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 818,24 €*







