Wózek na blachy ze stali nierdzewnej - na 18 tac EN 530x370 - z cichymi kółkami
Stal nierdzewna
SKU TWIN101

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 3582,59 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 2295,59 zł
Wózek na blachy ze stali nierdzewnej - na 18 tac EN 530x370 - z cichymi kółkami
SKU TWIN101
Stal nierdzewna
RRP 3582,59 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 2295,59 zł
Akcesoria (4)
Opis
Wykonanie
- Wózek na tace
- Idealny na przykład dla restauracji i hoteli
- Zdejmowana górna półka z uchwytami
- Na 18 tac EN 530x370
- Maksymalna Nośność na półkę: 40 kg
- Nośność całkowita: 720 kg
- 4 Kółka z 2 hamulcami
- Łatwy w użyciu
Jakość
- Niski poziom hałasu
- Wysoka stabilność
- Doskonała absorpcja wstrząsów
- Bardzo wytrzymały i trwały
- Elastyczny
Zakres dostawy
- Z 4 kółkami
- włącznie z 18 Para szyn nośnych
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 500 mm |
|---|---|
| Głębokość | 650 mm |
| Wysokość | 1.237 mm |
Szczegóły
| Rozmiar przedziału | szer. 370 mm x głęb.530 mm |
|---|---|
| Maksymalny udźwig na półkę | 40 kg |
| Odległość między blachami do pieczenia | 99 cm |
| Średnica rolki | 14 cm |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Spedycja |
|---|---|
| Stan dostawy | Zmontowany |
| Waga brutto | 50 kg |
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i utylizacji
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 3.582,59 €*














