Wózek do sprzątania PREMIUM - otwarty - z 6 pojemnikami, 2 półkami, wyciskaczem do mopa i workiem na pranie 10kg - Czarny
Na rolkach
SKU RWB2

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
Gwarantowane: Zamów do godz. 12:00, aby wysyłka była natychmiastowa!
RRP 1182,86 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 766,85 zł
Wózek do sprzątania PREMIUM - otwarty - z 6 pojemnikami, 2 półkami, wyciskaczem do mopa i workiem na pranie 10kg - Czarny
SKU RWB2
Na rolkach
RRP 1182,86 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 766,85 zł
Akcesoria (3)
Opis
Wykonanie
- Wózki do sprzątania
- Wysoka jakość wykonania
- Składane lub zdejmowane nadbudówki ułatwiające przechowywanie i transport
- Ułatwia transport środków czyszczących, śmieci itp.
- 4 obrotowych rolek
Jakość
- Wykonane z wysokiej jakości Tworzywo sztuczne
- Brak ostrych krawędzi
Zakres dostawy
- 2 Powierzchnia do przechowywania
- 6 Pojemnik
Wytyczne
- Naturalna produkcja zgodna z wytycznymi dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa
- Produkt posiada oznaczenie CE zgodnie z przepisami
- Materiał zgodny z europejskimi normami dotyczącymi żywności
Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 1.290 mm |
|---|---|
| Głębokość | 800 mm |
| Wysokość | 1.120 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Głębokość | 245 mm |
| Wysokość | 770 mm |
Szczegóły
| Materiał | Polypropylene, PVC |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| półka do przechowywania | 2 |
| Liczba rolek | 4 |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Pakiet |
|---|---|
| Stan dostawy | Zamontowany |
| Waga brutto | 20,80 kg |
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Do pobrania / Rysunek złożeniowy
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 1.182,86 €*








